Forum

Uwagi do aplikacji Katalog produktów Dajar

 1. Uruchomić katalog i doprowadzić go do stanu obecnego.
 2. Należy przenieść katalog w całości na VPS'a.
 3. Wyświetlanie wg wszystkie, matryca, digit itp..., ludzie się skarzą że w momencie kiedy mają wybrane wszystkie w zależności od szczęścia pokazuje się dany kod albo nie... jakieś cuda, wyświetlanie w kolejności rosnącej po kodach dajar bo jak chcę wyszukać kod 10 lub 00010 to nie znajduje!!!
 4. Interfejs e-katalogu w języku angielskim, strona pod adresem catalogue.dajar.com
 5. Katalog wegierski dostępny równiez pod adresem www.katalogus.dajar.hu i katalogus.dajar.hu przekierowania z mojej strony już gotowe.
 6. Tłumaczenie dział, grupa, podgrupa w węgierskim i przyszłościowo angielskim w oddzielnej bazie, która będzie się podpinać według klucza do słowników dział, grupa, podgrupa bo obecnie się co rano kasuje tłumaczenie.
 7. Zmienić silnik bazy danych z MySQL na Postgres.
 8. Zarządzanie uprawnieniami przenieść do ldapa.
 9. Master i Slave, Master może edytować produkty, widzi produkty w przygotowaniu Slave itp...
 10. Admin ma możliwość podczas dodawania produktu za pomocą przycisku dodaj nowy przypisania Category Managera do danego produktu i zostanie to odnotowane w raporcie.
 11. W raporcie miesięcznym do produktu ma być wyświetlona nazwa Category Managera a nie asystenta, Anna Rzepecka - asystent Slave, Monika Jung Master (Category Manager).
 12. Monika Jung nie może być superuserem i widzieć wszystkich produktów w przygotowaniu ani mieć możliwość ich edycji tylko Ani Rzepeckiej
 13. Podczas generowania raportów niech zniknie opcja pobierania do xls i te komentarze w stylu podsumowania listy kodów itp..., powinien się za to pojawić odnośnik do powrotu do e-katalogu.
 14. Podczas dodawania produktów z szablonu lub pojedynczego wyłącz komentarze które przy większej liczbie produktów i tak nie da się przewinąć.
 15. Filtrowanie po klasach, trzeba zmienić aby z automatu jeżeli występuje klasa w digicie podmieniało w bazie matrycowej klasę bo teraz filtruje bez sensu...
 16. Uporządkować przyciski do generowania się raportów bo są porozjeżdżane w cały świat i przewidzieć opcję, że będą dodawane kolejne przyciski to żeby jakoś się układały...
 17. W zakładce HANDEL, jak generujemy kartę do xlsa nie podpina się logo marki, to samo się dzieje jak chcemy wygenerować ofertę nowości ale z tego co pamiętam to ten sam szablon i ta sama konfiguracja.
 18. W zakładce HANDEL rozjeżdżają się piktogramy trzeba je ładnie poukładać
 19. Rozważam wyłączenie pokazywania historii zmian bo ona i tak jest nieczytelna i do końca nie da się przewinąć na stronie.
 20. Użytkownik nie przypisany do żadnej grupy widzi wszystkie przyciski do generowania ma nie widzieć nic, włącznie z listą produktów.
 21. Raporty dzienne dodanych nowych produktów do gotowych, do uzupełnienia, uzupełnionych nie działają.
 22. Przycisk ZAZNACZONE DO UZUPEŁNIENIA widoczny tylko dla admina, superusera, category managera. Użytkownicy i handlowcy niech tego nie widzą.
 23. Dodać możliwość sortowania po kodzie dajar, lub zrobić domyślne sortowanie wyników wyszukiwania od najmniejszego kodu dajar. Bo w tej chili znaleźć produkt 00001 nie jest łatwo!!!!
 24. Filtrowanie po nazwie w zależności od interfejsu, w PL po nazwie PL, w HU po nazwie HU, w EN po nazwie EN
 25. Dział, grupa i podgrupa!!! w wersji HU i EN
 26. Opisy w liście rozwijanej w części matrycowej prefiksów i klasy mają puste nawiasy zamiast tłumaczeń!