Forum

Uwagi do aplikacji Archiwum dokumentów Dajar

 1. Stworzyć absolutnie wstępny prototyp aplikacji.
 2. Podłączyć archiwum pod logowanie przez LDAP.
 3. Podczas dodawania pliku do teczki, gdy wybierzemy jakiś plik i chcemy dodać plik następny to poprzedni wybór się kasuje.
 4. Brak możliwości nadania uprawnień do teczek, półek, szaf kiedy są już założone!!!
 5. Brak admina, który ma możliwość czuwania nad wszystkim.
 6. Brak przycisku wylogowania, info kto jest zalogowany.
 7. Przy nadawaniu uprawnień, koniecznie wyszukiwarka do znalezienia danej osoby, dodanie też działów firmy z ldapa żeby można było do działu przypisać uprawnienia, niech one będą alfabetycznie też poukładane.
 8. Gdy dodamy plik nie można go pobrać, raz mi się udało że mi go pokazał ale tylko raz!
 9. Jak udostępnimy szafę, to osoba której udostępniliśmy nie widzi załączników w teczce, ani daty utworzenia ani nie ma możliwości dodania załącznika.
 10. Brak informacji od kogo mamy udostępnioną szafę, czyli nie wiemy która szafa jest czyja!!!
 11. Napis zalogowany jako i przycisk wyloguj, ma mieć wygląd przycisku i być ponad linią w której wyświetla się gdzie aktualnie jesteś bo inaczej napisy się najeżdżają.
 12. Nie działa podgląd załączników w rozszerzeniach: xls, xlsx, txt, tif, pewno doc, docx też nie, ***działa natomiast pdf i jpg***.
 13. Uprawnienia działają tylko w stosunku do całej szafy nie można udzielać osobnych uprawnień do danych półek czy teczek bo wtedy kasują się uprawnienia szafy. Powinno to działać niezależnie.
 14. Napisy na szafach powinny być bardziej widoczne bo się zlewają z grafiką i nie wygląda to w ogóle estetycznie.
 15. Dlaczego można tylko dodać 4 półki w danej szafie, powinno nie mieć limitu albo dużo większy (po dodaniu 4 półki znika przycisk dodania półki, chyba że strona się nie przewija do dołu!)
 16. Jak dodamy za dużo teczek w jednej półce to nie widać później opisu danej teczki po najechaniu na nią!
 17. Szafy udostępnione od poszczególnych użytkowników powinny być oddzielone jakąś kreską na której będzie napisane Imię i Nazwisko osoby udostępniającej!